Hemşirelik alanında Türkiye’de ulusal kalite güvence kuruluşu olarak hizmet sağlayan ve 25 Aralık 2014 tarihinden itibaren YÖK tarafından resmen tanınan Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği’ne (HEPDAK) ...

Hemşirelik alanında Türkiye’de ulusal kalite güvence kuruluşu olarak hizmet sağlayan ve 25 Aralık 2014 tarihinden itibaren YÖK tarafından resmen tanınan Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği’ne (HEPDAK) hemşirelik eğitim programları yeni dönem akreditasyon başvuru sürecinin başladığı bilgisini paylaşmak istiyoruz.

Hemşirelik eğitim kurumlarının Hemşirelik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği’ne (HEPDAK) yazılı akreditasyon başvuru süreci 01 Ocak 2016 -31 Ocak 2016 tarihleri arasında kabul edilecektir. İlgilenen kurumların başvurularını bekliyoruz.

Akreditasyon süreci konusunda iligili kurumların bilgilendirilmesi amacıyla bir tanıtım toplantısı düzenlenecektir. Toplantı 28 Kasım 2015 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilecektir. Katılım ücreti 100 TL’dir. Her kurum istediği sayıda katılımcı gönderebilir. Bu toplantıya katılmayı arzu eden kurumların, en geç 23 Kasım 2015 tarihine kadar Ek 2’deki başvuru formunu doldurarak nozkutuk@gmail.com e-posta adresine iletmelerini rica ederiz. Program 23 Kasım 2015 tarihinden sonra başvuran katılımcılara gönderilecektir.

Prof. Dr. Ayla BAYIK TEMEL

HEPDAK Yönetim Kurulu Başkanı

EK 1: HEPDAK Değerlendirme ve Akreditasyon Süreci

Ek 2: Hepdak Tanıtım Toplantısı Başvuru Formu